MUZYKA :-)


Bedac w Armenii nie sposob przejsc obojetnie obo RYCZACEJ NA CALA ULICE muzyki :-)
POLECAM :-)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Boliwiana - Pisiga

deforestacja na Borneo

Pakse, nowy towarzysz podróży - 28 listopada